تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان

فروش اپارتمان

1 هفته پیش در هفده شهریور نیشابور

متراژ
70
ساخت
1398
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,000,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
((املاک سامیارنور32))
حاشیه نواب کلا همکف واول .موردفروشی همکف 70متری یک خواب ورودی مشترک بسیارشیک 4/550
(اوایل باغچه بان.کلا دوطبقه .طبقه دوم فروشی 145متر 3خواب پارکینیک انباری دوکله شیک 9/400
(انتظاری زمین 125متر زیربنا 90متر دوخواب همکف از3 پارکینیک حیاط دار نما وداخل شیک 4/800.
(شهریور2....148متر صفر 3خواب 2از2 مستر کتابخانه.انباری آسانسور پارکینیک شیک 10/400
(حاشیه فهمیده اواسط آن 95متر یک خواب طبقه همکف و اول هر دو فروشی قولنامه معتبر هرواحد 4
(مهرنور طبقه یک حاشیه پژوهش 4/380
حاشیه فنس طبقه 2 فی 4
(شهید حسینی اوایل آن 110متر دوبلکس 1400ساخت
فی 3/400.
(پاستور 12 90متری دو خواب همکف ورودی مشترک حیاط خلوت 3/900.
(بزرگمهر جنوبی 2 65متر ساخت 402 دوخواب 2/800
حاشیه میلان امام خمینی 36/5.همکف 80متر دوخواب ورودی مجزا شیک 2/700.طبقه اول 80متر یک خواب 2/600.دویست فاصله تا خیابان اصلی امام.
(حاشیه کارگر اوایل آن 110متر یک خواب همکف 4/400
طبقه اول دوبلکس 150متر زیر بنا دوخواب 5/500.
فیض بخش شمالی 18 سه طبقه سه واحدی طبقه اول
پارکینیک آسانسور صفر 6/300 با نصبیجات 6/800