ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش اپارتمان140متری
فروش اپارتمان140متری
2 روز پیش در داوری
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
12,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
87,857,000 تومان
درود
⭕کد933
♨️آپارتمان. 140 متری
♨️روبه نما ساختمان شیک
♨️مبلغ کل 13/300 واحد
♨️مبلغ10درصدبابت سندکسر میشود
♨️مبلغ پرداختی 12/300 میباشد
♨️سال ساخت1400
⭕برند ساز
⭕لوکیشن عالی
♨️♨️♨️املاک طهران لند♨️♨️♨️
✔️آدرس بلوار امام خمینی تندرستی روبروی هایپر می
♨️〽️فایل های مشابه متناسب با بودجه شما عزیزان موجود میباشد
♨️〽️آگهی های ما را در کسب کار من پایین صفحه مشاهده نمایید
❌برای شما عزیزان بهترین ها را آرزو مندم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت