تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان52 متری در شهرک گلها

فروش اپارتمان52 متری در شهرک گلها

17 ساعت پیش در پیشوا

متراژ
52
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏940,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,076,000 تومان
طبقه
1
گروه ساخت ساز پارس ماهان
52متر
تک خواب
طبقه اول
کابینت mdfفول
گاز رومیزی وهود
دسترسی عالی
پذیرایی غرق نور
سند تک برگ
بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری مناسب ومطمعن
باکمترین هزینه صاحب خونه شوید
اعتماد شما سرمایه ماست
مشاور شما خانوم میر