تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان53 جنوبی طبقه اول نورگیرقائمیه ارشاد

فروش اپارتمان53 جنوبی طبقه اول نورگیرقائمیه ارشاد

11 ماه پیش در اسلام شهر

متراژ
53
ساخت
1388
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬528٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
↩️ واحد53 متر 1خواب طبقه 1 انباری سندی↪️

✔️ 53 متری طبقه اول جنوبی کم واحد

✔️ سالن بزرگ ، خوش نقشه ، پرده خور

✔️ محله دنج و دسترسی آسان به همه چیز

✔️ سند تک برگ امکان اخذ وام بانکی با اوراق

---------------------------------------------------------

✅ 55 متر / 1خواب / طبقه اول

✅ کابینت MDF / هود / نقاشی شده

✅ واحد در صورت تمایل 300 رهن داده میشود

---------------------------------------------------------

♉فروشنده واقعی

♦️خرید فروش ، رهن و اجاره ، فایل ها خود را به ما

بسپارید فایل شما به صورت رایگان اگهی میشود ♦️

⚜️ مشاور امور ملکی شما مصطفی بنار

ادرس = قائمیه زمین شهرداری نبش کوکب 7 املاک رویال