تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان87متری/خوش نقشه/واوان

فروش اپارتمان87متری/خوش نقشه/واوان

1 روز پیش در شهرک واوان

متراژ
87
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏5,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,045,000 تومان
طبقه
2
✓✓فایل شخصی ✓✓✓

⭐87متر / فول امکانات ⭐

⭐کم واحد⭐

⬇️ سالنی وسیع و خوش نقشه. ⬇️
⬇️ نورگیر قوی از جنوب سالن پرده خور. ⬇️
⬇️ اتاق خواب شیک و استاندارد ⬇️
⬇️ آشپزخانه ای بزرگ و کدبانوپسند ⬇️
______________________________

مالک 100٪ فروشنده
تماس = توضیحات تکمیلی

کارشناس فروش :عرفان