تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش اپارتمان99متری/زیباشهر

فروش اپارتمان99متری/زیباشهر

1 روز پیش در زاهدان

متراژ
99
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,267,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,000,000 تومان
طبقه
4
دپارتمان املاک ونوس

فروش آپارتمان 99 متری | زیباشهر زاهدان – منطقه 14
✅ 99 متر مربع مفید

✅ 2 خواب استاندارد

✅ پشت به نما (آرام و کم صدا)

✅ نورگیر عالی و دلباز

✅ طبقه چهارم

✅ ساختمان 20 واحدی منظم و کم تراکم

مشخصات ساختمانی:
ساخته شده توسط سازنده معتبر و خوش نام
واقع در حاشیه خیابان 20 متری
رو به روی فضای سبز (ویو باز و دائمی)
موقعیت بسیار مناسب برای سکونت آرام یا سرمایه گذاری مطمئن
وضعیت تحویل:
زمان تحویل: برج 5
مناسب خریداران مصرفی و سرمایه گذاران آینده نگر
موقعیت:
زیباشهر – منطقه 14 زاهدان
دسترسی عالی به معابر اصلی، فضای سبز و امکانات محلی
جهت دریافت قیمت و هماهنگی بازدید، تماس بگیرید

مدیریت :جناب اقای شهرکی
مشاور شما در زمینه خرید و فروش:حیدری