تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش باغ تالار 6500متری سند دار احمدآباد مستوفی

فروش باغ تالار 6500متری سند دار احمدآباد مستوفی

1 هفته پیش در احمدآبادمستوفی

متراژ
6500
ساخت
1391
اتاق
+4
قیمت کل
‏225,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏34,615,000 تومان
فروش باغ تالار 6500 متری
واقع در پشت تیپ امیر المومنین
سند دار
دارای 4 سالن پذیرایی
در بهترین لوکیشن احمد آباد مستوفی
با درآمدی فوق العاده
15 سال تالار دایر می باشد
متریال تالار به روز زیبا
جهت دیدن عکس ها و فیلم ها در روبیکا پیام بگذارید
جهت بازدید فایل فوق به دفتر مراجعه فرمایید
دپارتمان املاک سناتور