تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش باغ ویلا 500 متر با برق روشن قرچک

فروش باغ ویلا 500 متر با برق روشن قرچک

2 هفته پیش در میرزایی شمالی

متراژ
500
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500
قیمت کل
‏1,790,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏3,580,000 تومان
✅ باغ ویلا
✅ 500 متر
✅ آب و برق
✅ 12 متر آلاچیق
✅ سرویس بهداشتی
✅ پمپ آب
✅ تانکر آب 2000 لیتری
✅ 50 اصله درخت با شکوفه های بهاری
✅ قرچک ورامین
⭐⚡دفتر مهندسی و مشاوره املاک ایران⚡⭐
پایگاه تخصصی سازه و ملک آسایش در سازه اطمینان در معامله دقت مهندسی اعتبار معاملاتی خانه ای برای زندگی سرمایه ای برای آینده
⭐⚡مشاور امور ملکی جاوید راد⚡⭐