تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش باغ ویلا جاغرق

فروش باغ ویلا جاغرق

21 ساعت پیش در ویلاشهر (مشهد)

متراژ
300
ساخت
1394
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1,700 متر مربع
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,647,000 تومان
منطقه خوش آب و هوا و ییلاقی جاغرق
زمین 1700 متر
داخل سند 1000 متر
بنا 300 متر شامل
40 متر پارکینگ ( انباری)
40 متر سوئیت کامل و مستقل
130 متر بنای سه خواب
80 متر سالن با اتاق مجزا
آب، برق، گاز، تلفن
پنجره ها دو جداره
استخر آب 15 هزار لیتری
15 راس درخت توت بالای 30 سال
محوطه سازی شده با سنگ
میم انگور
فضای نگهداری دام و طیور
و ....
مناسب برای مشکل پسندان
معاوظه با آپارتمان مسکونی یا اداری