تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش باغ ویلا شهر اشترجان

فروش باغ ویلا شهر اشترجان

2 روز پیش در فلاورجان

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏3,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,833,000 تومان
فروش باغ ویلا 1200متر
در شهر اشترجان ،حدود90متر
ساخت نیمه کاره، دارای امتیاز آب ،برق،از چاه
سهمیه آب کانال، مجموعه کاملا باغ سازی
شده ،محیط،دنج وزیبا دلنشین
خرید ،فروش ،رهن ،اجاره
فروش زمین مسکونی ،تجاری
زمین باغی ،در مشاوراملاک کلبه
اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
کیانی اشترجانی