تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش باغ ویلا (شهریار، فردوسیه)

فروش باغ ویلا (شهریار، فردوسیه)

1 هفته پیش در فردوسیه

متراژ
100
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
750
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,333,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
املاک ایوان برترین فایلینگ منطقه
فروش باغ ویلا به متراژ 750 متر
بر 15
دارای کنتور برق
آب شهری
گاز مصرفی
دارای استخر سرپوشیده
دارای 100 متر بنا
سند مادر
نامه از اداره جهاد(قولنامه ای)
محلی آرام و دلنشین با انواع درختان میوه
منزل نگهبانی جدا