ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
فروش باغ ویلای قدیمی در دل باغات/ سند دار/ برق
فروش باغ ویلای قدیمی در دل باغات/ سند دار/ برق
1 هفته پیش در فرارت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
8,181,000 تومان
سلام و عرض ادب
فروش باغ ویلای قدیمی 550 متری
جهت هماهنگی بازدید تماس بگیرید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت