تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش باغشهری تکمیل بهمراه اتاق کامل

فروش باغشهری تکمیل بهمراه اتاق کامل

2 هفته پیش در اقلید

قیمت کل
‏1,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,000,000 تومان
متراژ 750متر باغ
فنس کشی دورتا دور
اتاق تکمیل
سرویس بهداشتی
سکو و محوطه سازی
9درخت گردو ثمرده
زعفرا و…..
دوطرف راه ماشین رو
برراه اصلی
20دقیقه اب
موقعیت :ص ح ر ا ی دوشنبه

املاک چاردیواری