تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش تجاری 140متری/حاشیه اصلی/تهاتر 100٪/منفرد

فروش تجاری 140متری/حاشیه اصلی/تهاتر 100٪/منفرد

2 هفته پیش در آزادشهر

متراژ
140
ساخت
1404
اتاق
1
قیمت کل
‏32,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏232,142,000 تومان
بنام خداوند ثروت و آگاهی

✅️حاشیه بلوار اصلی استقلال منطقه طلایی
✅️بر مغازه 6 متر ارتفاع سقف تا کف 4 متر
✅️اصلی رفت بهترین دسترسی با جای پارک خوب
✅️سند 6 دانگ با 70 متر تجاری دائم
✅️دارای یک طبقه راه جدا تفکیک شده
✅️سرویس بهداشتی 2 عدد مجزا
✅️انشعابات آب برق گاز و تلفن

❗️مناسب برای تمامی کسب کارها مخصوصا خدماتی و بازرگانی

❗️تهاتر یا معاوضه هم فقط با ملک یا خودرو

❗️قیمت زیر فی کل بازار مشهد فقط تماس بگیرید

✅️مرتضی منفرد متخصص امور ملکی منطقه

با سرچ کلمه / منفرد/ در دیوار بخش آپارتمان های منطقه 11 به تمامی فایلینگ بنده دسترسی پیدا کنید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس آقای مِلک رسولی بین جلال ۲۲ و ۲۴