تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش/تجاری 16متری/داخل/پاساژ/سند تک برگ

فروش/تجاری 16متری/داخل/پاساژ/سند تک برگ

1 هفته پیش در دزفول

متراژ
16
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏325,000,000 تومان
سلام وقت بخیر
فروش مغازه 16 متری داخل پاساژ خیابان امام
5 متر مسیر قابل تفکیک به دو باب مغازه
آب اخصاصی.برق و تلفن دارد
درب سکوریت
کف وبدنه سرامیک
سند تک برگ
مسیر اصلی و پرتردد
آماده جهت استارت هر شغل و بیزنس
قیمت اعلامی مالک
5/200 قابل مذاکره هستش
فرصتی استثنایی برای خریدی موفق و استارت کسب و کار پر رونق
متقاضی محترم جهت بازدید و توضیحات بیشتر لطفا فقط تماس.

«کارشناس تخصصی املاک»
مسعود کیانی راد
«مشاوره رایگان»