تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش تجاری 30 متری شهرک صنعتی چهاردانگه

فروش تجاری 30 متری شهرک صنعتی چهاردانگه

9 ماه پیش در چهاردانگه

متراژ
30
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
✳️ املاک رسا ✳️
✔️ متراژ کف 24 متر
✔️ متراژ بالکن حدود 10 متر
✔️ آب و برق تک فاز
✔️ داخل پاساژ مشرف به خیابان اصلی شهرک صنعتی
✔️ 200 م رهن مستاجر در حال حاضر قابلیت رهن تا 300 م
✔️ آماده تخلیه
✔️ تخفیف دارد
✔️ مناسب سرمایه گذاری و بهره برداری
✳️ نشانی دفتر املاک : ابتدای خیابان 21 شهرک صنعتی ، هلال مسجد پلاک 191