تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش تجاری 54متر*ارزنده *تقاطع اصلی*پاخور غوغا

فروش تجاری 54متر*ارزنده *تقاطع اصلی*پاخور غوغا

1 روز پیش در فاز 1

متراژ
54
ساخت
1397
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000,000 تومان
بسمه تعالی

⚜️ با املاک نیلی درسریعترین زمان ممکن به انتخاب برسید ⚜️

⚜️ امیربرزگرهستم بصورت کاملا تخصصی تجاری کار میکنم⚜️

✅دارای بیشترین فایل تجاری با تنوع بالا و در همه رنج قیمت✅

⚜️از750میلیون به بالافایل تجاری سند دارموجود است⚜️

✅54متر تجاری
✅بر5

✅اب برق گاز

✅سرویس

✅سند تک برگ تجاری

✅ارزنده/تاپ لوکیشن

✅مناسب اکثر مشاغل

✅قیمت کل درج شده

⚜️تمامی فایلها سند تک برگ تجاری میباشد⚜️

⚜️تمامی استعلامات دارایی وشهرداری تسویه وبه روز میباشد⚜️

⚜️از اولین تماس تا انتقال سند در دفترخانه با افتخار همراهتان هستیم⚜️
ا
⚜️ساعت تماس از8صبح الی 12شب⚜️

⚜️تهاتر انواع تجاری،اپارتمان،خودرو⚜️

ادرس دفتر:اندیشه فازیک ارغوان 12تقاطع عمران پلاک50