تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش تجاری مجتمع بنکداران ب دریا نورد

فروش تجاری مجتمع بنکداران ب دریا نورد

6 ساعت پیش در بنکداران

متراژ
95
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏75,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏789,473,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
وضعیت فعلی
تخلیه
وضعیت مالکیت سرقفلی
مالکیت کامل
فروش مغازه تجاری بنکداری 95 متری و 140 متری عرض 19 متر ملکی سند تک برگ خیابان دریا نورد روبروی درب اصلی بنکداران زیر قیمت منطقه با ملک هم تهاتر میکنم