تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهفروش تجاری های کلان/مستغلاتی/تهاتر

فروش تجاری های کلان/مستغلاتی/تهاتر

2 هفته پیش در احمدآباد

متراژ
205
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏220,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,073,170,000 تومان
✳️درود و احترام✳️
✴️بنده امیر زوار هستم.مشاور و کارشناس ملکهای کلان در سطح شهر مشهد✴️

سند ششدانگ ملک
150متر عرصه
205متر زیربنا تجاری دائم
تهاتر با زمین قابل ساخت
قیمت:220میلیارد
مستغلات بالا
_________________________________________
سند ششدانگ ملک
275متر عرصه
505متر زیربنا .تجاری دائم
قیمت:150میلیارد
مستغلات بالا
_________________________________________
سند ششدانگ ملک
350متر عرصه
900متر زیربنا در 3طبقه.تجاری دائم
قیمت:320میلیارد
مستغلات بالا
__________________________________________
سند ششدانگ
600متر عرصه
600متر زیربنا تجاری دائم(15تامغازه دربست)
قیمت:هزارو صدو پنجاه میلیارد
مستغلات بالا
__________________________________________
⛔️توجه بفرمایید⛔️

⛔️به هیچ عنوان با دفاتر املاک همکاری ندارم⛔️

✅️تجاری های کلان با مستغلات بالای زیادی موجود دارم در سطح شهر مشهد✅️
✅️تماس بگیرید تا نسبت به موجودی و درخواست شما انجام وظیفه کنم ✅️

⚜️الهی لحظه هاتون پراز یاد خدا⚜️