تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش تهاتر دامداری سوله 1300 متر سند تک برگ پیشوا

فروش تهاتر دامداری سوله 1300 متر سند تک برگ پیشوا

1 هفته پیش در پیشوا

متراژ
1300
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
‏19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,615,000 تومان
((گروه املاک صنعت سوله))
✴️فروش دامداری با قابلیت استفاده کارگاهی و صنعتی در شهر پیشوا ،چسبیده به بافت شهر با دسترسی عالی از میدان اصلی ورودی شهر
✴️زمین 1300 متر
✴️سوله طاق ضربی حدود 500 متر مسقف
✴️ارتفاع تاج 5 متر
✴️اداری و کارگری 100 متر
✴️برق سه فاز
✴️کنتور گاز
✴️انشعاب آب
✴️چاه آب
✴️امنیت کامل با دوربین و دیوار های بلند
✴️مناسب برای تمام صنوف : دامپروری ( گاو شیری،گوشتی،پروار بندی ،جوجه کشی و ...)
✴️مناسب برای تاسیس کارگاه یا کارخانه با امکان اخذ جواز کسب از اتحادیه مورد نظر
✴️دارای سند تک برگ شش دانگ آماده انتقال
✴️ملک واقع در پیشوا،مجتمع دامدارن فیل قلعه
✴️تهاتر با خودرو ، آپارتمان، سوله داخل شهرک صنعتی
((املاک صنعت سوله))