تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش تک واحد فول تحویل 2ماهه زیر قیمت بلوار خرمشهر

فروش تک واحد فول تحویل 2ماهه زیر قیمت بلوار خرمشهر

1 هفته پیش در کوی طالقانی

متراژ
90
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,666,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
✨املاک آرش✨

✅سه طبقه سه واحد
✅طبقه اول
✅تک واحدی
✅90 متری خوش نقشه
✅دو خواب
✅پارکینگ اختصاصی ریموت
✅بالکن بزرگ
✅نما سنگ
✅انباری
✅نسق معتبر ( خلافی پرداخت شده آماده به اخذ سند )

⚜️واحد برج 4 با امکانات داخلی ؛
کناف و نورپردازی
کابینت mdf
کمد دیواری
کف کامل سرامیک ( 80×80 )
گرمایش پکیج و رادیاتور
درب ضد سرقت
تحویل خریدار میگردد

⚜️پس از تحویل کلید واحد نوساز قابلیت رهن تا 850 میلیون تومان

⚜️واحد در فاصله نزدیکی بلوار خرمشهر دارای گذر 8 متری
پیاده تا خیابان اصلی یک دقیقه

⚜️واحد با پرداخت خلافی شهرداری شرایط ایده آل و راحت برای تبدیل آن به سند تک برگ را دارد

☎️برای هماهنگی جهت بازدید واحد تماس حاصل نمایید