تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش تک واحدی 80مترصالحیه

فروش تک واحدی 80مترصالحیه

10 ماه پیش در گلستان

متراژ
80
ساخت
1404
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬755٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬937٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده

««««هُوَالْرِزقْ»»»»

⚜️املاک نیما⚜️
«دارای جواز تخصصی امور ملکی»
مدیریت: مهندس بهاور
تاسیس 1370
_____________________
⚜️واحد فوق نزدیک خیابان 30 متری ولیعصر (ع)

✅پارکینگ ندارد
✅تک واحد میباشد
✅طبقه 4 میباشد
✅قولنامه ای ،شهرداری تصفیه،سازنده معتبر
✅بهترین لوکیشن منطقه
✅بهترین متریال استفاده شده
✅مبلغ 400میلیون رهن داده میشود
✅کل واحد ابزار و نور پردازی
✅ذخیره آب در همکف و پشت بام دارد
✅بر 7 نورگیر عالی
✅آسانسور دارد
✅انباری دارد
✅سرمایش لوله مسی کولرگازی ،گرمایش شوفاژ
✅درب ضد سرقت
✅کف سرامیک
✅هرطبقه یک واحد کل ساختمان 5واحد میباشد.
آدرس دفتر:
صالحیه_خیابان اصلی 30متری ولیعصر(ع) _بوستان4«املاک نیما»
____________________
‼️توجه بفرمایید‼️

⚜️کلیه مسئولیت استعلامات ثبتی و قولنامه ای وثبت سامانه کاتب وکدرهگیری برعهده ««املاک نیما»» میباشد⚜️
________________
♦️برای اطلاع از فایل فروش واجاره تماس حاصل فرمایید♦️