ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش تک واحدی با لابی مجلل و سالن اجتماعات صیاد 38
فروش تک واحدی با لابی مجلل و سالن اجتماعات صیاد 38
1 روز پیش در گرگان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
205
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
24,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
117,073,000 تومان
طبقه
3
واقع در یکی از بهترین و ارزشمندترین مناطق گرگان
✨ واحدی نوساز، خام و کلید نخورده با متراژی کم نظیر و امکانات برج نشینی
کد فایل: 052
مشخصات ملک:
▪️ 205 متر
▪️ 3 خواب (دارای مستر)
▪️ طبقه 3 از 11
▪️ سال ساخت 1403
▪️ تک واحدی
ویژگی های برجسته:
▫️ واحد خام و آماده طراحی مطابق سلیقه شما
شرایط فروش:
▪️ قیمت هر متر: 117 میلیون تومان
▪️ قیمت کل: 24 میلیارد تومان
مناسب خریداران خاص پسند و سرمایه گذاران حرفه ای
فرصتی کم نظیر برای طراحی و سکونت در واحدی لوکس و ارزشمند
املاک غفاری
گرگان | روبه روی صیاد 34 و 36
✨ «با املاک غفاری، انتخاب فقط یه خانه نیست …انتخاب ارامش و اعتبار زندگیه»
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت