فروش تک واحدی تجهیز شده، ساختمان کلا 4 واحدی نوساز
2 هفته پیش در رباط کریم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
130
ساخت
1402
قیمت کل
8,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
64,230,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
✨ فرصت طلایی خانه دار شدن با شرایط پرداخت استثنایی! ✨ ویژگی های ملک: * مساحت: 130 متر خوش نقشه و مهندسی ساز * اتاق خواب: 2 خواب استاندارد * وضعیت: تجهیز نوساز، تمیز و شیک * نور و دید: کاملاً روبه نما و غرق در نور مستقیم آفتاب ☀️ * امکانات: مجهز به تمام امکانات روز (پارکینگ، انباری، آسانسور و...) شرایط پرداخت قیمت کل: 8350
سند آماده
(قابلیت رهن حدود یک میلیارد)
کابینت هایگلس
پکیج
رادیاتور
تک واحدی
نور عالی
ساختمان کلا 4 واحد ⭐️
کمالی
▪️در صورت نیاز مسئولیت انجام امور بانکی جهت وام اوراق و رهن ملک ب عهده ی ما تا شما بدون دغدغه صاحب خانه شوید.
مشاور شما در حوزه ی املاک بهنام دهقان
کارشناس ارشد رشته ی مهندسی
برای مشاوره و بازدید تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.