ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش تک واحدی منطقه رز
4 ساعت پیش در کیانشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
8,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
62,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
سلام و ارادت
(( بهترین ها را از ما بخواهید ))
فروش واحد 140 متری تک واحدی در خیابان رز بهترین لوکیشن منطقه
ملک فوق دو نبش با نور دهی بسیار عالی
نما ساختمان سنگ
3 خواب کمد دیواری
کابینت و کمد دیواری mdf
واحد کامل رنگ آمیزی شده
واحد فوق سند تک برگ می باشد و قابلیت گرفتن وام تا مبلغ یک میلیارد را دارا می باشد.
همچنین واحد فوق قابلیت رهن تا یک میلیارد را دارا می باشد که از مبلغ کل کسر می گردد.
حهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید .
آدرس دفتر : کیانشهر .بلوار ارتش ، 20 متری رز یک
املاک اصلاحی
کد رسمی: 4492
مدیریت : محمود اصلاحی نژاد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت