تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش تکواحدی به متراژ 110 متر (شهرک الهیه)

فروش تکواحدی به متراژ 110 متر (شهرک الهیه)

1 هفته پیش در شهرک انبیا

متراژ
110
ساخت
1398
قیمت کل
‏7,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با آرزوی سلامتی و برکت

فروش تکواحدی به متراژ 110 متر در (شهرک الهیه)

| مشخصات کلی واحد |

✅️لوکیشن تاپ،دسترسی عالی،محله ای آرام و مهندسی شده
✅️بسیار خوش نقشه و بدون پرتی
✅️تکواحدی بسیار خاص

| متریال واحد |

✅️سند تکبرگ،آماده انتقال
✅️فول امکانات (پارکینگ،انباری)
✅️فول تجهیزشده (کابینت هاگلس،کمد دیوار های بزرگ و جادار،پکیج،شیرالات،روشنایی کامل)
✅️واحد داری دو خواب بزرگ و کاربردی
✅️واحد داری یه تراس بزرگ و کاربردی
✅️تعداد واحدهای کم و بدون سرصدا
✅️همسایگان محترم

اگر دنبال ملکی هستید که هم سکونت در آن لذت بخش باشد هم سرمایه گذاری امن،این واحد رو از دست ندهید.

مشاور شما در منطقه (ماهان تاجیک)

⚜️ دپارتمان املاک لطفی و اداک ⚜️

دپارتمان املاک لطفی مشاور تخصصی شما در امور ملکی منطقه (خرید/فروش/اجاره/مشارکت در ساخت)
در کنار شما عزیزان هستیم.