تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش تکواحدی در انزلی موقعیت عالی

فروش تکواحدی در انزلی موقعیت عالی

1 هفته پیش در تهران

متراژ
108
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏11,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,018,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
⚜خرید ملک خوب، اتفاقی نیست⚜

➕فروش واحد 108 متری تک واحدی
➕3 خواب
➕موجود در طبقه سوم
➕3 طبقه 3 واحد

✅قیمت قابل مذاکره است.

=== کد ملک : 6980===

⚜ساعات پاسخگویی⚜
9 الی 14
16 الی 21