تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه 270 متری درب از حیاط

فروش خانه 270 متری درب از حیاط

4 ساعت پیش در نورآباد ممسنی

متراژ
230
ساخت
1391
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
270 متر مربع
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,851,000 تومان
درب از حیاط ماشین رو دارای سایه بان نما شده و نازک کاری و پذیرایی چهار فرش 12 متری سه خاب 12 متری و آشپزخانه 11 متری بعلاوه آشپزخانه کوچیک کنارش.کابینتا گلاس. در حیاط یه طبق پله ب سمت پایین قابل اجاره ب متراژ 75 مترمربع. دارای بالکن بزرگ برا نشین من.