تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه 40 متری دوطبقه سنددار قواره جلو خیرآباد

فروش خانه 40 متری دوطبقه سنددار قواره جلو خیرآباد

2 روز پیش در خیرآباد

متراژ
80
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
40 متر مربع
قیمت کل
‏1,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,000,000 تومان
......... کار خوبه خدا درست کنه ........

⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️املاک فرهنگیان ⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️

⭕️ملک دارای سند میباشد بحر خیابان میربراتی
⭕️فروش خانه 40 متری یک طبقه رو و یک طبقه زیرزمین
⭕️امتیازات آب و برق و گاز کامل قانونی
⭕️دو طبقه حدودا 100 رهن و 3 تومن اجاره
⭕️درب هر طبقه جدا
⭕️ادرس ملک ورامین خیرآباد خیابان سیراوندی خیابان میربراتی

⭕️فرصتی عالی جهت سرمایه گزاری و سکونت
با پول یه پراید صاحب خانه سند دار شوید

⭕️از دادن آدرس ملک به صورت تلفنی معذوریم

⭕️آدرس املاک فرهنگیان ورامین خیرآباد خیابان سیراوندی چهارراه پنجشنبه بازار به سمت مسجد امام حسین املاک فرهنگیان

اعتماد شما اعتبار ماست