تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش خانه آپارتمان

فروش خانه آپارتمان

3 ساعت پیش در پیرسرا

متراژ
74
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,918,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
با سلام
یک واحد مسکونی آپارتمانی به متراژ 74متر با پارکینگ،واقع در پیرسرای رشت به فروش می رسد
پارکینگ مشترک
درب پارکینگ ریموت دار می باشد
سقف کناف و نور مخفی کار شده
سال ساخت84
تمیز و بازسازی شده
کابینت های کلاس
کمد دیواری اتاق خواب
سیم کشی عوض شده،درب های دستشویی و حمام عوض شده
دستشویی حمام آسمان مجازی
برق فتوسل و خانه بالکن دار میباشد
در کل واحد بازسازی شده ب طور کامل و بدون ایراد میباشد
کاملا محیط آرام و همسایه های خوب