تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش خانه تازه ساخت کمال 4700

فروش خانه تازه ساخت کمال 4700

22 ساعت پیش در بنیاد شهید

متراژ
115
ساخت
1405
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,869,000 تومان
طبقه
1
فروش خانه در کمال 12
ملک نوساز و بسیار شیک در کمال 12، واقع در محیطی آرام با دسترسی آسان به تمام امکانات شهری و مناسب برای فروش راحت در آینده. مناسب سرمایه گذاری

✅مشخصات ملک:
متراژ زمین: 130 متر
دو طبقه مجزا
دارای 2 خواب
پارکینگ دارد
مشخصات واحدها:
✅طبقه همکف: 100 متر

قیمت: 4,650,000,000 تومان

✅طبقه دوم:

قیمت: 5,300,000,000 تومان