تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه / تمام هوشمند / بلوار جمهوری

فروش خانه / تمام هوشمند / بلوار جمهوری

2 هفته پیش در یزد

متراژ
600
ساخت
1404
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220
قیمت کل
‏37,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏172,272,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سلام و عرض ادب ✋
❌فروش خانه بلوار جمهوری❌

✔️220 متر زمین با نقشه اصولی
✅پیلوت و همکف
✔️پیلوت 2 خواب ، همکف 3 خواب 1 خواب مستر
✅سیستم برق تمام هوشمند
✔️آسانسور فعال
✅پارکینگ جای دو خودرو
✔️روف گاردن بزرگ و یزدی پسند
✅لوکیشن و منطقه خیلی امن و آرام
✔️بهترین متریال
✅غرق در نور
✔️هر جزئی از این خانه با سلیقه و کیفیت ساخته شده است

✨در ضمن موارد مشابه در این رنج قیمت موجود می باشد .

⭕️مشاور سرمایه گذاری ملکی ( سینا مهرنیا )
⭕️برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید با ما در تماس باشید

⚜️املاک افرا با 20 سال سابقه در زمینه اجاره ، خرید ، فروش ملک
فایل های اکازیون را از ما بخواهید.