تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه دوبلکس بر اصلی جاده رشت به فومن

فروش خانه دوبلکس بر اصلی جاده رشت به فومن

1 هفته پیش در یخسازی

متراژ
80
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
118
قیمت کل
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,593,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
118 متر زمین با بنای 80 متری تک برگ سند
پارکینگ اختصاصی
اب برق گاز
فاصله تا رشت 10 دقیقه تا فومن 15 دقیقه
ملک در جاده رشت به فومن پسیخان هستش
مراکز رفاهی از مرکز خرید و نانوایی و ...
در نزدیکی ملک.

قیمت هم 4.200
املاکی عزیز تماس نگیرین.

با تشکر.