تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه قدیمی 2 طبقه 178 متری

فروش خانه قدیمی 2 طبقه 178 متری

2 هفته پیش در شیشه‌گری

متراژ
178
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
178
قیمت کل
‏7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,134,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش خانه قدیمی
2 طبقه 178 متری
6 اتاق
حمام + دستشویی
پارکینگ
بلوار دلاوران بسیج نزدیک به خیابان
سند ملک تک برگ

املاک هستیم