تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه قدیمی چهارراه سلمان

فروش خانه قدیمی چهارراه سلمان

22 ساعت پیش در شهرک فرهنگیان

متراژ
100
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
196 متر مربع
قیمت کل
‏6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,632,000 تومان
به متراژ 196متر
زیربنا حدود 100
دارای عقب نشینی حدود 20متر
بر حدود10 متر