تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی 140 متری 2 خوابه

فروش خانه ویلایی 140 متری 2 خوابه

10 ماه پیش در نهاوند

متراژ
140
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
300
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی شده
.................به نام یگانه معمار هستی................

«املاک بردیا» با تمام تلاش سعی در ارائه بهترین فایل ها
در زمینه خرید و فروش و رهن و اجاره ومشارکت درساخت را دارد

فروش ویلایی فرمانداری

300متری جنوبی

دو خواب

بازسازی شده

پارکینگ

حیاط بزرگ و جنوبی

مناسب ساخت و ساز و شیک برای استفاده

12متر بردارد

قیمت: 12/000/000/000

لوکیشن فرمانداری بلوار مدرس کوچه...

✅همراهان املاک بردیا به دلیل موج زیاد پیام ها در دیوار از تاخیر خود در پاسخگویی به سوالات شما عذر خواهم برای تسریع در کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید
✅دوستان و همراهان عزیز ساعت پاسخگویی از 9صبح تا21شب می باشد لطفا روزهای جمعه فقط پیام بذارید که بتوانم پاسخگوی شما عزیزان باشم

برای هماهنگی و بازدید به املاک بردیا واقع در سرداب غربی مراجعه نمایید

فایل های خود را به ما بسپارید «املاک بردیا ».

ویلایی..آپارتمان...زمین های زراعتی ..مسکونی ...تجاری ..مشارکت درساخت

با مدیریت :
خزائی.
@amalk_bardya