ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش خانه ویلایی 270 متری فاز4
فروش خانه ویلایی 270 متری فاز4
10 ماه پیش در بندر ماهشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
270
ساخت
1395
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
270
قیمت کل
10٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬888٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام دوستان عزیز
✅منزل فول امکانات
✅خیابان15متری
✅لوکیشن عالی برای سرمایه گذاری وساخت وساز
✅قابلیت رهن1200
ل✅وکیشن ملک: ماهشهر فاز4خیابان گلستان شرقی5
لوکیشن دفتراملاک: ماهشهر فاز6بازارچه مرکزی املاک میثاق
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک عراری زاده فاز شش ناحیه 1234567 هفت
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت