تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی اهواز

فروش خانه ویلایی اهواز

18 ساعت پیش در فرهنگ شهر

متراژ
15
ساخت
1371
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
547 متر مربع
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏63,985,000 تومان
547/5 متر مربع
دارای امکان تجاری547/5 متر مربع
دارای امکان تجاری
آدرس : اهواز ، فرهنگشهر ، بلوار اصلی فرهنگشهر ، بین رشد 7و8 ، پلاک 85 لوکیشن خانه ویلائی :اصلی فرهنگ شهر