ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش خانه ویلایی در مالک اشتر اتوبوسرانی
10 ساعت پیش در اردبیل
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
240
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220 متر مربع
قیمت کل
15,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
71,818,000 تومان
به نام خدا
فروش خانه ویلایی در خیابان مالک اشتر اتوبوسرانی رازی یک
خانه پیلوت نشیمن و طبقه قابل نشیمن
مناسب سرمایه گذاری و ساخت و ساز(همسایه 6 طبقه احداث کرده)
ابعاد 10در22
خانه نزدیک به خیابان اصلی می باشد
املاک خانه دنج به مدیریت مهندس ناقلی
مدیریت و مشارکت در ساخت
موارد دیگر با بودجه شما نیز موجود میباشد
اردبیل ،خیابان جامی تقاطع بهار
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت