تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی/ ربط /سند 6 دانگ

فروش خانه ویلایی/ ربط /سند 6 دانگ

2 هفته پیش در خوی

متراژ
100
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
245
قیمت کل
‏6,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏24,489,000 تومان
بنام پناه بی پناهان

خانه ویلایی در بهترین نقطه ربط .20 متری آزادی

☑️245متراژ زمین
✅100 متراژ ساخت
☑️شمالی

✅دو خواب بزرگ
☑️سرویس حمام داخل و یک سرویس در حیاط
✅ماشین رو
☑️کاغذ دیواری

‼️امکان فراهم کردن باغچه و پارکینگ در حیاط

⚠️فروش نقدی معاوضه نداریم ⚠️

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و به دفتر املاک مراجعه نمایید