تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی روستایی وبروز

فروش خانه ویلایی روستایی وبروز

4 روز پیش در کومله

متراژ
85
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
284
قیمت کل
‏4,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,373,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
خانه ویلایی روستایی آماده فروش ✅
85 متر بنا + 284 متر زمین ✨ حیاط موزاییک و پارکینگ مسقف ✔️
باغچه طراحی شده با انواع درختان میوه ❤️
دور تا دور دیوارکشی و کاملاً محصور
کابینت MDF، هود و سینک، کف سرامیک ✅
انشعابات آب، برق و گاز موجود ➕ + یک
حلقه چاه کارهای مربوط به سند انجام شده UTM انجام شده،مدارک کامل وبدون نقص ،
فروش فوری ⏰ برای بازدید و هماهنگی فقط تماس بگیرید،ضمنا با واحد در شهر لنگرود هم تهاتر انجام میشودبعلت نوسانات جاری قیمت متغیر میباشدمالک هستم لطفا مشاوراملاک تماس نگیرندخریداران واقعی تماس بگیرند