تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی نزدیک حرم امام رضا(ع)

فروش خانه ویلایی نزدیک حرم امام رضا(ع)

22 ساعت پیش در امام خمینی

متراژ
240
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250 متر مربع
قیمت کل
‏42,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,000,000 تومان
منزل ویلایی در امام خمینی 57 مشهد با 240 متر زیر بنا در دو طبقه 120 متری و به سوییت 50 متری
داخل حیاط جای پارک دو ماشین داخل حیاط هست
کوچه عریض
همسایه ها عالی
نزدیک به بوستان بزرگ خانوادگی
25×10 ابعاد ملک
تراکم 6 سقف روی پیلوت برای ساخت ساز
قابلیت رهن تا 3 میلیاد و 500 تومان
سند 6 دانگ
قابلیت تهاتر با ماشین
3 دقیقه تا میدان بسیج
10 دقیقه تا خود حرم امام رضا (ع)