تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی و زمین

فروش خانه ویلایی و زمین

2 هفته پیش در يحيي‌آباد تربت‌جام

متراژ
150
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
222
قیمت کل
‏3,000,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,513,513,000 تومان

◇فروش خانه ویلایی ◇
متراژ زمین: 222 متر
بنا: 150 متر
سند: (شش دانگ )

(زمین فروشی خیابان دانشگاه پیام نور)

❇️ متراژ: 160 متر
❇️ دهانه زمین :7/5متر
❇️ مدارک زمین: تفکیک شده قولنامه وکالت
❇️ قیمت : متری 7/5

☎️ همین الان تماس بگیرید....

به دفتر املاک: ما بین قبا 22/24 سر بزنید.