تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی

فروش خانه ویلایی

10 ساعت پیش در لواسان

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
400 متر مربع
قیمت کل
‏27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,500,000 تومان
-گروه ملکی سیتا با فایلینگ قوی در منطقه شمیرانات-
معاملات ملکی در تاپ لوکیشن ها
‏ Cita group realestate
400 متر زمین
150 متر بنا دوبلکس
محوطه سازی شده
سند تک برگ شش دانگ
انشعابات وصل
در لوکیشن فشم
امنیت و دسترسی عالی
قیمت 27 میلیارد

موارد مشابه نسبت به بوجه شما جزو فایلینگ مجموعه می باشد .
مشاوره امور ملکی
خرید ، فروش
مشارکت در ساخت
رهن ، اجاره