تائید

فروش خانه

2 روز پیش در شهرک گلها

متراژ
100
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
116
قیمت کل
‏4,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,810,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
منزل دوخواب طبقه اول اب و برق و گاز جداگانه
متزاژ خانه همراه با پارکینگ
116متر میباشد
نزدیک به امکانات رفاهی و ایستگاه اتوبوس
خانه در رهن میباشد که از مبلغ کل کم میشود
400میلیون
پیامک جواب داده نمیشود