تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه100متری در ذولفقار 121

فروش خانه100متری در ذولفقار 121

1 روز پیش در آبادان

متراژ
100
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
100 متر مربع
قیمت کل
‏1,580,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏15,800,000 تومان
فروش خانه100متری
یک خواب بزرگ
و قابلیت 2 خواب شدن
هال پذیرایی بزرگ
ماشین رو
انشعاب برق
کاغذ دیواری شده
کابینت
کمد دیواری
دارای مستاجر به مبلغ 200 میلیون که از اصل مبلغ کسر میشود
خط وسط بین سی و چهل متری
کوچه امکانات کامل
سند قول نامه ای با وکالت نامه و اقرار نامه دفتر اسناد رسمی

مدیریت خرید و فروش هادی نصاری

املاکتان را برای فروش و رهن به ما بسپارید