ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
فروش خونه باغ با بنای شناژ دار (کد 112)
فروش خونه باغ با بنای شناژ دار (کد 112)
1 هفته پیش در کوچصفهان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1371
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
930
قیمت کل
4,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
4,838,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
930 متر زمین
مسکونی
امتیاز برق
120 متر بنا
شناژ دار
چاه آب
یک طرف دیوار شده
دسترسی به شهر کوچصفهان و شهر سنگر
***فایل های متنوع در هر رنج قیمتی موجود می باشد***
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
میلاد علیزاده
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت