تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش دفترکار 95متر مدرن - پاسداران

فروش دفترکار 95متر مدرن - پاسداران

1 روز پیش در پاسداران

متراژ
95
ساخت
1403
قیمت کل
‏38,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏410,000,000 تومان
طبقه
5
درود

95 متر - 2 اتاق
ورودی از لابی + لابی من
دسترسی خوب
در مجاورت پارکینگ عمومی
نور جنوب با نقشه عالی
مناسب همه مشاغل اداری و مطب پزشکان
مالک فروشنده واقعی
نوساز کلید نخورده - سازه ای مدرن

رضوی املاک ایوان (A1)