تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش دفترکار و مطب 171متری بر پاستور

فروش دفترکار و مطب 171متری بر پاستور

1 روز پیش در تبریز

متراژ
171
ساخت
1390
اتاق
+4
انباری
ندارد
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,719,000 تومان
طبقه
2
ملک تبریز اولین و بزرگترین سامانه تخصصی املاک تبریز
کد آگهی:34729
_______________________
موقعیت بسیار مناسب
کاملا مناسب برای پزشکان عزیز
ساختمان 7 طبقه مسکونی تجاری
با موقعیت جنوبی دو نبش (سه بر )
دارای یک سالن بزرگ با نورگیری کامل
دارای 5 اتاق جداگانه با پرده و نورگیری
دارای آشپزخانه با کابینت و نصبیات
مناسب جهت مطب و دفتر حقوقی و دفتر مهندسی
با لوکیشن و دسترسی آسان و راحت به تمام مراکز شهری
پارکینگ ثبت در سند
_______________________
ساعات پاسخ گویی:10صبح الی 2ظهر/5عصر الی 9 شب
مشاور شما: علی نورافکن