تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دو خواب الهیه جنوبی

فروش دو خواب الهیه جنوبی

2 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
81
ساخت
1394
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,901,000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
5
مشاور املاک آناهید ویلا
الهیه جنوبی
شخصی ساز
81 متر
2 خواب
طبقه 3
5 طبقه
7 واحد
سال ساخت 94
سند تک برگ عرصه و اعیان
پارکینگ مشاع مشخص شده
فول بازسازی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور املاک آناهید ویلا مشاور تخصصی در منطقه